facebook
linkedin
instagram

Transport

   

Podstawowym przedmiotem naszej oferty jest transport całopojazdowy (FTL) w systemie door to door wykonywany w 100% własnym taborem. System ten pozwala nam na osiągnięcie efektywności nieosiągalnej dla wiele firma z tak zwanego  „chain management”.

 

Flota 130 nowoczesnych zestawów o pojemności 120m3 (38 EuroPalet)  daje pewność zrealizowania Twojego zlecenia. Atut w postaci 38 paletowej skrzyni ładunkowej w porównaniu do standardowych 33 miejscowych naczep, zwiększa nasze możliwości załadowcze o 15%. Wielkość floty korzystnie wpływa na elastyczność naszych usług. Jesteśmy w stanie płynnie odpowiadać na zapotrzebowanie Naszych kontrahentów nawet przy skrajnie różnym zapotrzebowaniu w poszczególnych okresach.

 

 

Przewozy realizowane dla Naszych Klientów wykonujemy w ramach konwencji CMR przejmując na siebie całą odpowiedzialność za towar w ramach jego przemieszczenia. Dodatkowo transport zabezpieczony jest ubezpieczeniem OC przewoźnika. Rozwiązania te pozwalają na bezpieczny przewóz wewnątrzwspólnotowy.  Podczas przewozów transgranicznych obejmujących różne strefy celne wykorzystujemy dodatkowo  Carnet TIR. Zlecenia łączące obszar celny Unii Europejskiej i Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej są wiodącym obszarem naszej działalności. Specjalizujemy się w usługach transgranicznych które świadczymy już od 27 lat.

 

 

Zofia Stępnicka,

współwłaściciel Jata Trans

 

 

 

Skorzystaj z szybkiego kontaktu poniżej a twoja wiadomość trafi bezpośrednio do szefostwa.

 

 

 

WŁASNY TABOR

130 nowoczesnych zestawów o pojemności 120 m3

MAGAZYN 1500 M2

Powierzchni zlokalizowana DK2/DK17/DK19

27 LAT DOŚWIADCZENIA

Działamy dla Państwa od 15/02/1989 r

Obsługiwane relacje

PL/RUS/UK/KZ/RO/HU/P/ES